06 Haziran 2015

ING Bank Ticari Krediler!

28.04.2014 tarihinde ING Bank Eskişehir şubesinden ticari kredi kullandım. Kredinin ödenebilmesi için bir hesap açılması gerektğı ve hiçbir şekilde ek bir ücret alınmıyacağı söylendi. Söz konusu hesaba kredi ödemesi rumuzuyla taksit miktarını göndermeye başladım.

Bu arada bankadan bana hiçbir bildirim, ekstra gelmedi. 13 ay sonra başka bir işlem için bankaya gittiğimde kredi taksitlerimin geriden ödendiği ve kara listeye alındığım söylendi. Hesap ektrasını incelediğimde banka: Daha 2'inci aydan itibaren hesap ekstresi ücreti, hesap işletim ücreti adı altında gönderdiğim taksitlerden kesip kredi taksitlerimi ödememiş ve bir ay geriden ödeme yapmış. Yanlışlığın düzeltilerek ticari sicilimin temizle.

Ayşen 197 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi30 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn Ayşen Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi08 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn Ayşen Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön