21 Ekim 2016

ING Bank Ticari Kredi Kullanımındaki Aksaklıklar ve Personelin Sorumsuz Davranışları!

09.11.1971 çeşme doğumlu müşterinizim, üç ay üç haftadır kredi talebinde bulundum. Kredilerimi düzgün ödememe rağmen ve limitlerim olmasına rağmen şubede bulunan müdüre hanım E.. Y..un yetersiz olmasından kaynaklı kredi taleplerimi yerine getirmemiştir. Çeşme'de çalışmayı sürgün olarak görüp buradan bir an önce kurtulmak için müşterilerin şikayet etmesini bekleyen bir anlayış içindedir kendileri, müşterilerine bağıracak kadar kaba ve personelini koordine edemeyecek kadarda vasıfsızdır. Sicilimin temiz olmasına rağmen kayda alınmayacak sebeplerle işimi yapmamıştır bu anlayış bu bankaya yakışmamıştır. Gereğinin yapılması rica ederim.

Murat 368 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Murat K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 25/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi21 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Murat K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön