10 Eylül 2013

ING Bank Telefonlara Cevap Vermiyor!

ING Bank online hesap işlemi için şifreyi hatalı girdim. Tekrar şifre almam için hesap kartı gerekliymiş bende kart olmadığı için bankanın müşteri hizmetlerine ulaşmaya çalıştım ama bir türlü ulaşamadım. Bu tür yerlerin numarası var ama ulaşmak çok büyük sorun. Bankaya mail attım bana cevap olarak bankanın numarasını göndermişler. Bu banka hizmet vermek için değilde sanki zulüm etmek için kurulmuş. Kredi kullanmak istesen saatlerce arar ve bilgi vermek isterler. ING Bank'ın hizmetlerinden şikayetçiyim.

Nurettin 43 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sn Nurettin A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 11/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Nurettin10 Eylül 2013

    Sizinle temasa geçemediğimiz için buraya yazdım. Sizin müşteri hizmetlerinize yazınca cevabı 6 ay sonra verebiliyor onuda verirse.

  • ING Bank Temsilcisi10 Eylül 2013

    Sn Nurettin A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön