19 Şubat 2016

ING Bank Telefonlara Cevap Verilmiyor!

ING Bank bodrum şubesini 8 kez aradım bir kere 12 diğerinde abartısız 20 dk bekledim, bütün operatörler meşgul hatta kalın diyen telesekreter den başka kimseye ulaşamadım.

3 kez de müşteri hizmetlerini aradım yapacağım işlem için ancak şube yardım edebilir dediler telefon na bakma gereği duysalar belki yardım ederlerdi? ING Bank pişmanlıktır!

Hacer 73 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi22 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn Hacer A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Hacer 20 Şubat 2016

    Zaten 0850 222 0 600 No.lu müşteri hizmetleri numaranızı da 3kez aradım vadeli hesabımın faiz güncellemesi için şubeyi aramı ya da şubeye gitmemi söylediler. Söyledikleri numara cevap verme gereği duymadığı için işlemimi halledemedim.

  • ING Bank Temsilcisi19 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn Hacer A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön