01 Mayıs 2013

ING Bank Telefonlara Cevap Verilmiyor!

Bir süre önce Beşiktaş Şubesi'ne maaş hesabı açtırmak için gittik. Bir beyefendi kısa sürede hesaplarımızı açtı. İnternet bankacılığı kullanmak istediğimizi söyledik. Bir kaç saat sonra telefonunuza mesaj olarak gelecek dedi ve güler yüzle ayrıldık şubeden. Ancak gün boyunca herhangi bir mesaj gelmedi, ertesi gün yine şubeye gittik. Bir arkadaşının onayının gerektiğini, birazdan halledileceğini söyledi beyefendi.

Birazdan telefonunuza mesaj olarak gelecek dedi ve acelemiz olduğu için hemen ayrıldık şubeden. Gün geçti, yine mesaj yok. Sürekli şubeyi aradık ama aylarca hiçbir aramamıza yanıt alamadık. Yalnızca ben değil, kurumdaki diğer arkadaşlarım da telefonlara cevap vermemelerinden şikayetçi.

Begüm 53 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sn Begüm K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi01 Mayıs 2013

    Sn Begüm K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön