27 Şubat 2013

ING Bank Telefonlara Cevap Verilmiyor!

08*****20600 telefon 20-30 kez çevirmeme rağmen hiç açılmadı. Sonunda bir kez açıldı ve durupdurken çıkan destek hesap extre ücreti ile ilgili işlem yaptırmak için uygun bir menüye rastlayamadım. Üstelik de bu telefon no cebime konu ile ilgili aramak üzere ING Bank tarafından gönderilmişti. Kendimi saf yerine konmuş gibi hissediyorum.

Tibet 38 Okunma

Cevaplar

 • Tibet27 Şubat 2013

  ??

 • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

  Sn Tibet A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Tibet27 Şubat 2013

  Benim yazdığım: "08*****20600 telefon 20-30 kez çevirmeme rağmen hiç açılmadı." Kurumun cevabı: "her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız" Yorum yapmama gerek yok sanırım.. Otomatize cevap yollamak kolay, zor olan gerçekten ilgilenmek..

 • ING Bank Temsilcisi27 Şubat 2013

  Sn Tibet A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön