04 Temmuz 2014

ING Bank Telefonla Sürekli Rahatsız Ediyor.

ING Bank tarafından son 20 gün içerisinde belki 20 kere kredi verme teklifi yapılmak için arandım. İki gün önce ve dün arayan kişilerden bir daha taciz edilmemem için özellikle kayıt düşülmesini istedim. İki keresinde de bana not düşüldüğü ve bir daha aranmayacağım söylendi. Buna rağmen, bugün bir saat önce tekrar aynı konu için arandım.

Ayrıca, bugün telefona cevap verdiğimde, otomatik kayıt temsilcilerin dolu olduğunu, beklemem gerektiğini söyledi. Hem ben istemiyor olmama rağmen aranıyorum hem de beklemem söyleniyor!? Firmamla konuştum. Hesabımı kapatıyorum. Bunca yıldır, 4-5 bankada hesabım oldu. Halen de var. Beni bu kadar kaba ve ısrarla taciz eden başka banka görmedim.

Can 415 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi04 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Can B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 04/07/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Temmuz 2014

    Müşterimiz Sn Can B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön