18 Eylül 2013

ING Bank Telefon Numaramı Değiştiremiyor!

ING Bank kredi kartımın telefon numarası değişmediği için, 3 farklı ilde 3 bankaya gittim. Hiçbiri değiştiremiyor ve çokta umursamıyorlar . İnsanları telefon bankacılığını aradığım zaman şikayet kaydı alıyor ve dönüş yok. İlgilileri kimdir ? Umarım ilgili biri arar da ,duyacaklarına inanamaz.

Melih 55 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi23 Eylül 2013

    Sn Melih T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 23/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Melih21 Eylül 2013

    hala banka bana dönüş yapmadı bu üstteki yazıyı da şamdan yazıyorlar herkeste aynı cevap herhangi bir çözüm yok

  • ING Bank Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sn Melih T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön