05 Aralık 2015

ING Bank Teknosa Telefon Kredisine Verdikleri Karta Taksiti Yatırınca Hesap İşletim Ücreti Kesmeleri

Teknosa'dan ING Bank kredi zorlaması ile telefon aldım. Taksitleri yatırmam için kart verildi. Şubeden yatırıyordum fakat gittiğimde çok sıra vardı 2 saat beklersiniz zaten bu kart borcu yatırmanız için bankamatikten yatırın dediler. Arandım güya taksitim ödenmemiş anlaşıldı ki eksik değil. Her taksitte 10.50 TL işletim ücreti kesmişler, bu kart borcu yatırmak için değil miydi? İtiraz ettim bir yere imza mı attım mail atın gösterin dedim imza atmadınız gerekçesi yok. Vaziyette reddettiler. Ya 2 saat sıra bekleyin bankada yada taksit başına 10.50 TL ödeyin, bankamatikten yatırın dediler. Avukatım her platformda, gazetede paylaşacağım tüketici hakem heyetine başvuracağım.

Pınar 814 Okunma

Cevaplar

  • Pınar'ın Teşekkür Mesajı18 Aralık 2015

    Mağduriyeti giderildi teşekkürler.

  • ING Bank Temsilcisi07 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn Pınar Kuşluoğlu S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 07/12/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi05 Aralık 2015

    Müşterimiz Sn Pınar Kuşluoğlu S. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön