20 Ekim 2016

ING Bank Teknokredi Kullanımı İçin Hayat Sigortası Yapıldı!

Bankanın internet sayfasında Teknokredi kullanımında hayat sigortası yapılmayacağı yazmasına rağmen, bugün Teknokredi'ye başvurduğumda hayat sigortası yapıldı!

Alper 326 Okunma

Cevaplar

 • Alper18 Kasım 2016

  Şikayetin üzerinden bir aya yakın zaman geçti bu süre içerisinde Mh ile görüştüm ve hayat sigortası tutarının çok yüksek bulunduğu söylendi. 2000 liralık 18 ay vadeli kredi için 200 lira. Mh nin verdiği bilgi 60 lira civarlarında olması gerektiğiydi. Bunun üzerine mail yoluyla tekrar şikayetimi ING Bank'a ilettim buraya da işlemlerin hızlanmasını umut ederek ve diğer vatandaşların bilgilenmesi için yorum yapma gereği duydum.

 • Alper25 Ekim 2016

  Banka tarafından bugün saat 10:09 da aranmışım, daha sonrasında SMS ile aradıklarını ancak ulaşamadıklarını şikayetle ilgili detaylı bilgi için verilen numarayı aramamı iletmişler. Kendileri gün içerisinde tekrar arayabilirse şikayetimle ilgili bilgiyi öğrenebilirim.

 • ING Bank Temsilcisi25 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Alper E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi20 Ekim 2016

  Müşterimiz Sn Alper E. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön