25 Haziran 2016

ING Bank Tekno Kredi Alışverişi Sorunu!

Tekno kredi ile alışveriş yaptım. Yeterli bilgilendirme yapılmadı ve elime ödemeyi yapabileceğim bir kart geçmedi. Bilgilendirme ve kartımı istiyorum.

Turan 188 Okunma

Cevaplar

  • Turan'ın Teşekkür Mesajı25 Haziran 2016

    Gerekli bilgilendirmeler tarafıma yapıldı ve kart ev adresime yönlendirildi. Umarım olumlu sonuç alırım ilginiz için teşekkür ederim.

  • ING Bank Temsilcisi25 Haziran 2016

    Müşterimiz Sn Turan Berk Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 25/06/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi25 Haziran 2016

    Müşterimiz Sn Turan Berk Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön