29 Nisan 2013

ING Bank Taşıt Rehini!

ING Banktan taşıt kredisi kullandım.... kredimi kapattım defalarca taşıtım üzerindeki rehinin kaldırılması için şubeye başvurdum ancak hala taşıt rehini kaldırılmadı böyle sorumsuzluk olmaz nasıl bir kurumsal firma müşterisini bu şekilde mağdur eder bu banka yüzünden aracımı satamadım.

Özlem 66 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi03 Mayıs 2013

    Sn Özlem P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 03/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Özlem29 Nisan 2013

    ben kredimi kapatalı 10 ay oldu defalarca şubelerinize bildirim yapmama dilekçe dahi vermeme rağmen hiçbir kayda değer değişim olmamıştır. En kısa sürede çözümlenmemesi halinde bankanızla ilgili yasal işlemlere başvuracağımı bilmenizi isterim. Krediyi verene kadar alana kadar sonsuz hizmet ardından kapatınca krediyi bir rehini kaldırmak ne denli zor olabilirki. Aracımı sizin yüzünüzden satamıyorum. Çok acil bu hatanın düzeltilmesini talep ediyorum.

  • ING Bank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sn Özlem P. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön