20 Eylül 2013

ING Bank Tanıdıklara Öncelik Veriliyor!

19. 09. 2013 tarihinde ING Bank ofis şubesinde bireysel gişede bir işim vardı koca bankada 2 tane bireysel çalışması sonucu yaklaşık 45 dk bekleme sonucu sıra gelmek üzereydi. Fakat benim sıram 174'tü bireyseldeki E. hanım tam 174 gelsin diye sıra makinasına basacaktı ki bir tanıdığının selamı gelmesi üzerine kredi işlemleri yapmak için dosyayı eline aldı ve dosyada bir eksik vardı neyse dedik sıra bize geldi. Fakat yine olmadı hemen arkasından Dubai'deki arkadaşı geldi.

Dubai'deki arkadaşının çay sohbeti ve fotoğraflar hakkındaki yorumu bitmek üzereyken Dubai'deki arkadaşının eniştesinin bankacılık işlemi malum oldu. İşin garibi öyle bir banka ki tanıdığa gerek olmayan banka derler.

Ömer 76 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi26 Eylül 2013

  Sn Ömer A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 26/09/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Ömer23 Eylül 2013

  TanıdIklarına ayricalik gösteren banka benden uzak olsun

 • Ömer20 Eylül 2013

  diyarbakır ofis şubesi de görevli olan kişi ebru hanımdır !

 • ING Bank Temsilcisi20 Eylül 2013

  Sn Ömer A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön