23 Ocak 2014

ING Bank Taleplere Aylarca Cevap Vermiyor!

Muafiyetimin olmasına rağmen benden kesilen hesap işletim ücretinin iadesi için ING Bank'a başvuru yaptım. Kasım ayında hala geri dönüş yok ve ne zaman arasam inceleniyor diyorlar.Ayrıca tüm ürünlerim olmasına rağmen ve daha önce günlük pakete dahil olmama rağmen iptal edilen günlük pakete tekrar geçemiyorum. Bununla ilgili talebimde kasım ayından beri hala bekliyor.Böyle çalışan bir banka olduğunu biliyordum da 2 ay gibi bir süreçte defalarca aramama rağmen nasıl hiç bir icraat yok şaşırıyorum doğrusu.

Gülsüm 60 Okunma

Cevaplar

  • Gülsüm26 Ocak 2014

    banka kendilerine direk iletilen taleplere değil de şikayet var üzerinden iletilen taleplere daha önem veriyor. bu sebeple bundan sonra bir problem oldugunda hiç banka ile muhattap olmadan direk buradan yazı yazacağım.

  • ING Bank Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sn Gülsüm Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 23/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi23 Ocak 2014

    Sn Gülsüm Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön