ING Bank Talebim Olmadan Kart Çıkarmış.

Ahmet Ç. |

ING Bank 2012 yılında talebim olmadan adıma kredi kartı çıkartmış. Aynı isimli başka bir şahısa vermiş. Şahıs ödemelerini yapmamış benim bu karttan 1 yıl sonra kredi kullandığım hesaba tanımlanmış nakit limiti 500 tl olan hesabımdan kredi kartı ödemesi olarak 50 tl kesilmesi itibari ile haberim oldu.

ING Bank Antalya Merkez şube ve Çallı şubesiyle görüştüm ilgileneceklerini söylediler. Ayriyeten savcılığa suç duyurusunda bulundum. ING Bank genel merkezinden aradılar savcılık tebligatı ellerine ulaşmış sistem hatası olduğunu ve düzelttiklerini söylediler Ocok 2014'te. Gerekli düzeltme işlemlerini yapmamışlar. Arıyorlar borcu ödeyin diyorlar yasal işlem yapacaklarmış hakkımda.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ahmet Ç.
  09 Mayıs
  10:44

  ing bank yetkilileri şikayetimle ilgilenmiyor gereken düzeltmeyi yapmıyor.yazıklar olsun bu bankaya.İng bankın reklamını çok güzel yapıyorum çevremdekilere..

 • Ahmet Ç.
  06 Mayıs
  10:41

  şikayetimle ilgili herhangi olumlu bir değişiklik yok haftaiçi hergün aranmaya devam ediyorum ingbank yetkilileri aynı tekdüze mesajları atmayı bırakıp şikayetimi sonuçlandırmasını istiyorum tabi yapabilirseniz..

 • Ahmet Ç.
  30 Nisan
  19:10

  şikayetim konusunda geri dönüş oldu ama şikayetim hala geçerli olumlu olarak lehime sonuçlandığını söyleyemeyeceğim.İng bank tahsilat servisi tarafından bugün saat 13:48 de arandım.Gereğinin yapılmasını RİCA EDİYORUM..

 • 29 Nisan
  17:48

  Sn Ahmet Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz.
  ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir:
  Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 29/04/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır.
  Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız.
  Saygılarımızla,
  ING Bank A.Ş.

 • Ahmet Ç.
  28 Nisan
  20:33

  herhangi bir şekilde geri dönüş olmadı ing bank genel merkez tahsilat servisinden hala aranıp benim olmayan borcu ödemem gerektiği yönünde ikazlarla karşılaşıyorum..

 • 25 Nisan
  16:20

  Sn Ahmet Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz.
  ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır.
  Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir.
  Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız.
  Saygılarımızla,
  ING Bank A.Ş.