09 Temmuz 2013

ING Bank Taksitli Nakit Avans Erken Kapatma Sorunu!

Kredi kartı ile çekmiş olduğum taksitli nakit avansları kapatmak istiyorum. Telefon bankacılığı ve Şişli şubeniz ile görüştüğümde böyle bir işlem yapamayacaklarını, toplam tutar kadar kredi kart hesabına yatırarak aylık olarak hesaptan düşeceğini söylediler. İnternet sitenizde ve bankamatiklerde kapatma yapılamayacağı ile ilgili hiçbir bilgi içermiyor. Aynı işlemi başka banklardan da yapmıştım ve faiz düşümü yapılarak erken kapatma işlemi yapabildim.

Bu konuda bana yardımcı olacağınız düşünüyorum. Aksi durumda ING Bank'taki bütün hesaplarımı ve kredi kartlarımı iptal ederek, kanuni haklarımı arayacağımı üzülerek belirtmek isterim.

Ferhat 546 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi22 Temmuz 2013

    Sn Ferhat D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 22/07/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Ferhat 19 Temmuz 2013

    Uzun telefon trafiklerinden sonra bir kereye mahsus taksitli avans erken kapatma işlemi yapılacağı bildirildi. Toplam borç kadar karta ödeme yapmam gerektiği ve Faiz,masraflar v.s. düşülerek kalan tutar hesabımdan çekileceği bildirildi. Bu sabah kart hesabıma baktığımda kalan taksitlerin hepsinin çekildiğini fakat hiçbir faiz ve masraf düşümü yapılmadığını gördüm!!! 24 aya kadar olan taksitleri faizleri ile birlikte erkenden kapatmanın bana nasıl hiçbir faydası olabilir! İlk mesajda da belirttiğim gibi mağduriyetim giderilmediği takdirde kanuni yollara başvuracağımı tekrar bildiririm. Sizden acil bilgi bekliyorum.

  • ING Bank Temsilcisi09 Temmuz 2013

    Sn Ferhat D. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön