01 Ağustos 2013

ING Bank Taksitli Avans Kredi!

Eskişehir Şubesi Önündeki ATM den Maaş Hesabıma bağlı Destek Hesabımdan Taksitli Kredi Kullandım. Ancak, bu işlem ekonomik olmadığından, işlemin İptali için müşteri Hizmetlerini aradım. Bu işlemin iptal yetkisinin ING Bank Eskişehir Şubesinde olduğunu ifade ettiler. Şubeye gittim ancak işlemi iptal ettiremedim 1- Benden iki kez para alınıyor.

Çünkü, yapmış olduğum 680 TL'lik bir işlem sonucunda benden 53.18 TL masrafla birlikte 733.18
TL Destek Hesabımdan düşüldü, ve haneme borç olarak yazıldı. Ben Destek hesabıma 1.000 TL Para yatırsam 733.18 TL'si Bakiye eksiğime gidecek. Birde 12 Ay 65.84 TL taksit alınacak. Dolayısıyle bu borcu iki kez ödemiş oluyorum.

2- Ben zaten bu hesabımı para çekme masrafı vermeden kullanıyordum. Şimdi
Para çekme masrafı vermiş oldum.

Cengiz 46 Okunma

Cevaplar

  • Cengiz22 Kasım 2016

    Tarafıma konu hakkında bir bilgilendirme yapılmadı. Arz Ederim.

  • ING Bank Temsilcisi15 Ağustos 2013

    Sn Cengiz Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 15/08/2013 tarihinde Eskişehir Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi01 Ağustos 2013

    Sn Cengiz Ö. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön