20 Mart 2013

ING Bank Taksitli Avans Faizi Borç Haneme Yazılmış!

750 tl 6 taksit telefonla kredi kartıma taksitli avans istedim bana aynı dakika içinde iki sefer üst üste 750 tl ve aynı şekilde faizi masrafını borç haneme yazmış ben istemediğim bir şeyi benim hesabıma yatırmışlar 6 gündür arıyorum kayıtları dinleyeceklerini söylüyorlar hesabımdaki parayıda çekemiyorum.

Ne yapacağımı bilmiyorum anlıyacağınız hiç yoktan 100 lirada faiz alacaklar benden ayriyeten bugün maaş hesabımdan kkm şifre gönderim diye 5 tl kesmişler ne olduğunu bile bilmiyorum telefon açtım banka dahi ne olduğunu bilmediklerini söylediler ben şifre falanda istemedim değiştirmedim neden neden lütfen cevap verin.

Naim 121 Okunma

Cevaplar

 • Naim 17 Nisan 2013

  ya insaf kiminle görüşüp bilgilendirme yapmışsınız ben 50 kere aradım en sonunda kendim lanet olsun vazgeciyorum dedim haybeye benden 100 tl cıvarında haksız bir şekilde faiz masraf aldınız yazıktır

 • ING Bank Temsilcisi17 Nisan 2013

  Sn Naim Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 09/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Naim 20 Mart 2013

  Her seferinde aynı cevap cokmu zor kayıtlı telefonumdan konuştuklarımızı dinleyip biz yannış yaptık demeniz ben yannışlıkla 1500 tl istesem bile zaten 1500 tl hesabıma yatar 2 sefer 750 yatmaz aynı işlem yanış da rica ediyorum ya cekin hesabımdan parayı yada ben cekecem ama sizleride bana krediyide verenide mahkemeye verecem bana acil cevap vermesseniz bütün hesaplarımıda kapatacam saygılarımla

 • ING Bank Temsilcisi20 Mart 2013

  Sn Naim Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön