19 Mart 2013

ING Bank Taksit İadesi!

ING kartımla yapmış olduğum H. . sistemleri firmasının iki adet işlemi mevcuttur bunların.
1. si 177, 20 tl olup 5 taksittir bu normal ödenen ve olması gereken işlemdir. 2. si 212, 60 tl olup bu işlem 6 taksittir lakin bu işlem yanlış çekildiği için firma tarafından iptal edilmiştir, bu firma tarafından yapılan iadede hiçbir yanlışlık olmamasına rağmen, siz bana taksitleri kartıma düzgün bir bicimde iade etmediniz, ilk iki ay düzenli iadeler gerçekleşti ondan sonrasında anlamadığım iadeler oldu(bir ay yattı bir ay yatmadı) bunla ilgili bankanıza 31, 01, 2013 tarihinde mail attım bildirim kodu:3876 bugün oldu ve hala bir cevap gelmedi.

Abdullah 113 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Mart 2013

    Sn Abdullah K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 29/03/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili e-mail gönderimi yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Mart 2013

    Sn Abdullah K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön