07 Nisan 2015

ING Bank Taahhüdünü Yerine Getirmiyor!

İNG Bankın yeni kredi kartı çıkartana 0 faizli taksitli nakit avans reklamlarına inanarak kart başvurusu yaptım. Kartım onaylanmasına rağmen 1.5 aydır kredi tanımlanmadı bu süre zarfında 3 kez müşteri hizmetlerini aradım, bana inceleme yapılıp size dönülecektir denmesine rağmen hala dönüş yok. Avrupada' da ayni ciddiyetsizliği gösterebiliyorlar mı çok merak ediyorum.

Fatih 375 Okunma

Cevaplar

 • Fatih21 Mayıs 2015

  Aradan o kadar zaman geçti hala daha faiz iadesi taahhüt edilmesine rağmen yapılmadı. Bu ciddiyetsizlik beni hayrete düşürüyor.

 • Fatih21 Nisan 2015

  tarafıma ulaşıldı taksitli nakit avans faizli olarak kullandirilip sonradan faizin iade edileceği söylendi ancak henüz faiz iade edilmedi.

 • ING Bank Temsilcisi14 Nisan 2015

  Müşterimiz Sn Fatih Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 14/04/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi13 Nisan 2015

  Müşterimiz Sn Fatih Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 13/04/2015 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi07 Nisan 2015

  Müşterimiz Sn Fatih Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön