05 Mayıs 2016

ING Bank Sürekli Telefonla Rahatsız Ediyor!

0216 419 0 999 numaralı telefon neredeyse her gün beni arıyor. İlk bir iki kez açtım ses veren olmadı sonra kapandı sonrasında sürekli reddettim. Net'te arattığımda bu numaranın ING Bank Sultanbeyli şube telefonu olarak görünüyor. İlgili bankanın birkaç hafta önce de Bahçelievler şubesi beni aradı reklam yapmak için, istemediğimi belirttim.

Bir daha bu denli ısrarla beni rahatsız etmeye devam ederseniz savcılığa suç duyurusunda bulunacağım. Zaten izinsiz aramanız yeni yasa gereği suç, bir daha rahatsız ederseniz hakkınızda dava açacağım, yeter artık!

Ahmet 7.228 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi05 Mayıs 2016

    Müşterimiz Sn Ahmet Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 05/05/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi05 Mayıs 2016

    Müşterimiz Sn Ahmet Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön