11 Şubat 2014

ING Bank Sürekli Hesap İşletim Ücreti Alıyor.

Ben artık bu konuyla ilgili olarak aynı şeyleri yaşamaktan bıktım. Her seferinde benden hesap işletim ücreti kesip her seferinde de iade ediyorsunuz. Bu ayda kredimi yatırdım bir baktım ki kredi parasını değil öncelikle hesap işletim ücretini kesmişsiniz. Konuyu takip edemesem ben hesaba yatırdım nasılsa bank aradan çeker desem bankanıza güvenip karşılaşacağım sonuç ortada . Noterden ihtarname çekilecek neden sizin kredi yerine hesap işletim ücreti almanız yüzünden. Sizden talebim 22 şubat tarihine kadar benim hesabıma 40 tl olarak kestiğiniz işletim ücretini iade etmeniz. Bunuda yine tekrarlayacağım ki haklı olarak tekrarlıyorum. ING Bank bu hesabı açın diye ben yalvarmadım.

Celal 87 Okunma

Cevaplar

  • Celal 03 Mart 2014

    Neredeyse 1 Ay olmak üzere ama kalite standartlarınız gereği sanırım geri dönüş sağlamadınız ki buradaki şikayetimden sonra telefonla müşteri hizmetlerindende ilettim size şikayetimi ama onla ilgilide dönüş yok ama başındada dediğim gibi kalite standartlarınız gereğidir mutlaka dönmeme sebebiniz çünkü kaliteniz ancak bukadarını gerektiriyor ki müşteri temsilcileriniz müşterilerinize trip atabilecek rahatlıkda çalıştıklarına göre baya rahat bir firma gibi görünüyorsunuz. Şu kredim bitsin sizinle kesinlikle ama kesinlikle bir daha asla çalışmıcam bıktım yani herşey sorunmu olur bir bankada yaaa rezillik...

  • ING Bank Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sn Celal Emre G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön