03 Şubat 2016

ING Bank Sürekli Destek Hesap Ekstre Borcu Çıkarıyorlar...

İNG Bank'ta hesabım var. Kart ücreti ödememem adına bana destek hesap açtılar ve kredi kartımın buradan otomatik çekilecek dediler. Kredi kartı borcumu düzenli olarak yatırıyorum ancak her yıl bu kişiler bana 280 TL civarında destek hesap borcu çıkarıyor. Aradığımda kredi kartı borcumu gününden önce yatırdığım için 2 kez çekiyormuş. Böyle bir saçmalık olabilir mi? 2 kez kanıp o parayı yatırdım ancak bu kez yatırmayacağım. Geçen ay ki borcumu 388 TL olarak yatırıp sonrasında ekstrede yatırılan 94 TL görünce aradım destek hesaptan karşılanmış. Bahaneye bakınız. Hesaplarım ivedilikle incelensin çünkü dava açacağım ve alınan tüm tutarların iadesini talep ediyorum.

Duygu 91 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi05 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn Duygu Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 05/02/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi03 Şubat 2016

    Müşterimiz Sn Duygu Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön