06 Eylül 2014

ING Bank Sürekli Başka Adlarla Kesinti Yapılması!

12/10/2012 tarihinden bu yana ING hesabım bulunmakta. Düzenli olarak hesap işletim ücreti ve ekstre ücreti kesiliyor. Genel merkezi aradığımda otomatik fatura talimatı verin kesilmez diyorlar. Fakat zaten otomatik fatura talimatım var. ayrıca evime ve iş adresime ulaşmamasına rağmen ekstre ücreti kesiliyor. Bu zamana kadar yapılan tüm kesintilerin hesabıma geri yatırılmasını talep ediyorum, aksi halde bankanız ile ilişiğimi kesip yasal süreç başlatacağım.

Doğukan 1.795 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi08 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Doğukan B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, şubemizden ya da 0850 222 0 600 no’lu Telefon Bankacılığı aracılığı ile yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Eylül 2014

    Müşterimiz Sn Doğukan B.bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletm iş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Bize Ulaşın linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön