09 Mayıs 2013

ING Bank Şubeleri Hesaplarımı Kapatmıyorlar!

Üçkuyular ve Narlıdere şubelerinde bulunan hesaplarımın kapatılmasına istinaden ilgili şubelere kapama talebimi belirten faks çekip, faksın ulaştığına dair teyit aldığım halde, 1 hafta geçmesine rağmen hesaplarım kapatılmadı.

Senelerdir kullanılmadığı halde pasif duruma geçmeyen her hesap için hesap işletim ücreti kesen bir bankacılık anlayışına sahip olan Ingbank yetkililerinden bu hesaplarımın bir an önce kapatılmasına dair aksiyon almalarını rica ediyorum.

Ömer 97 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi16 Mayıs 2013

    Sn Ömer Faruk G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 16/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi09 Mayıs 2013

    Sn Ömer Faruk G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön