18 Mart 2015

ING Bank Şube Yok, Bir ATM'si Var Kart Aidatı İstiyor!

ING Bank bir şehirde bankayı kapatsın sadece bir ATM ile işlem sunsun. Oda yetmezmiş gibi üstüne kart aidatı alsınlar. Kredi de çekmiştim kredi yaptıkları ATM ayda bir çalıştığından notumu düşürdüler.

Müşteri hizmetleri ile iletişime geçtim. Bana dediği bir şey yapamıyoruz. Kredi de vermiyorlar. Hata onların kabullenmiyorlar. Mağduriyetimi görmesini rağmen kredi kartımı da açtırmıyorlar.

Gerçekten bu kadar kötü bir banka görmedim. Bide kredi notum için bunu diyorlar başka bankadan yatırabilirdiniz diye o zaman niye sizinle çalışayım ki bilseydim sizden ne kart alırdım ne de kredi çekerdim. Artık son taksitim oda bitsin artık sizinle çalışmıyorum olmaz olsun!

Ersin 1.291 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Ersin Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 20/03/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Ersin Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 18/03/2015 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi18 Mart 2015

    Müşterimiz Sn Ersin Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön