19 Nisan 2013

ING Bank Şube Telefonlara Cevap Vermiyor!

ING Bank'ın sayın Profesyonel Malatya şubesi çalışanları. Yine aynı konu yine aynı şube yine aynı banka. Malatya merkez şubesini defalarca ararsınız ulaşmanız imkansız. Sürekli arıyorum açan yok. Adres güncellemesi için ta ayaklarına kadar gidip sıra beklemeniz gerekli. Zaten hiçbir şekilde yolunda gitmeyen işler bir de iletişim eksikliği ile zirve yapıyor. Cipi bozuk kredi kartı geliyor bunu düzeltmek için uğraşıyorum yine olmuyor. İki kartımı ve hesabımı da en kısa sürede kapatacağım.

Mesut 66 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi29 Nisan 2013

    Sn Mesut K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 29/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • Mesut25 Nisan 2013

    Kopyala yapıştır.

  • ING Bank Temsilcisi19 Nisan 2013

    Sn Mesut K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön