23 Mayıs 2013

ING Bank Şube Sıra Bekleme!

ING Bankasının İstanbul Bahçelievler çalışlar şubesinden şikayetçiyim bugün müşteri temsilcisi ile görüşmek için bankaya gittik fakat müşteri temsilcisi ile görüşmeler için sıra numarası verilmiyormuş. Sıraya geçtik bekliyoruz gelen oturuyor koltuğa anlatıyor derdini biz bekliyoruz öyle; diyoruz güya müşteri temsilcisi bayana selam veren oturuyor mu nasıl olacak biz ne kadar bekleriz bayan diyor ki ben mi takip edeceğim oturtmayın sanki oturanı kolundan tutup yada kavga yapıpta kaldıracağız 36 yaşındayım böyle banka böyle işlem böyle bankacılık görmedim çıktık gittik işlem yapmadan.

Reyhan 120 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi28 Mayıs 2013

    Sn Reyhan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 28/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi23 Mayıs 2013

    Sn Reyhan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön