06 Şubat 2014

ING Bank Şube Personeli İlgilenmiyor

4.2.2014 salı günü Antalya Çallı ING Bank'a öğleye doğru eşimle para yatırma ve hesap kapama için gittik. Sıra numarası aldık.Yaklaşık 1 saat boş yere bekledik. Gişe çalışanları öyle bir rahat ki yemek menülerine falan bakmaya, ne yiyelim diye sohbete başladılar. İşi de adeta yavaşlattılar. Kamera kayıtlarından görülebilir.

Sonra saat 12:30' da çıkın denilerek tüm müşteriler kapı dışarı edildi. Madem öyle niye sıra numarası veriyorsunuz, numaratörü kapatın dedik ve karşılığında fırça yedik. Bankanın kuralı olduğunu kaba bir şekilde bizlere ilettiler. Ayrıca böyle kural olmaz. Belli bir yoğunluktan sonra insanları güzelce boşa beklememeleri için uyarmalılar. ING Banka yakıştıramadım.

Özgür 369 Okunma

Cevaplar

  • Özgür'nin Teşekkür Mesajı11 Şubat 2014

    ING BANK ANTALYA ÇALLI ŞUBEDEN BİR HANIMEFENDİ VE GENEL MERKEZDEN ASLI HANIM TARAFINDAN ARANDIM. KONU İLE İLGİLİ GEREKLİ DÜZELTME VE ÇALIŞMALARIN YAPILDIĞINI ÇOK NAZİK VE GÜLER YÜZLÜ BİR ŞEKİLDE İLETTİLER. BENİ BU KONUDA İKNA ETTİLER. İKİ HANIMEFENDİYE VE ING BANK'A İLGİLERİNDEN,ÇABUK GERİ DÖNÜŞLERİNDEN VE NAZİK TUTUMLARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM. İYİ ÇALIŞMALAR...

  • ING Bank Temsilcisi11 Şubat 2014

    Sn Özgür K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 11/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Şubat 2014

    Sn Özgür K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön