08 Mayıs 2013

ING Bank Şube Kapanıyor Müşteriye Haber Verilmiyor!

ING Bank Milas/Muğla Şubesi'nde hesabım var,03.05.2013 tarihi itibari ile cep telefonuma sms geldi,Milas Şubesi 03.05.2013 tarihinden itibaren işlemlerini Muğla Şubesi'nden sürdürecekmiş.Böyle bir karar alındığında müşterilere haftalar öncesinden bildirim yapılması gerekmiyor mu?Çok mu acil alındı bu karar,1 gecede mi taşınmaya karar verdiniz?

Böyle bile olsa sizin önceliğiniz taşınmak değil,müşterilerin isteklerini yerine getirmek olmalı.Benim hesabımda 1 TL de olabilir 1 Milyon TL de olabilir,ben işlemlerimi yapmak için 60 km uzaklıktaki şubeye gitmek zorunda mıyım?Bana niye seçim şansı verilmiyor?Bunun sorumlusu da muhtemelen "Banka Müdürü" arkadaşlardır,her bankada vardır.

Tayfun 1.565 Okunma

Cevaplar

 • Tayfun 16 Temmuz 2013

  Bu olay ile ilgili olarak İNG Bank gerekli bildirimleri değişik iletişim kanallarını kullanarak yapmıştır ancak benim durumumda,bu işlemlerin olay gerçekleşmeden önce yapılması gerekiyordu.Umarım bundan sonra bu tip durumlarda firma daha duyarlı davranacaktır.Saygılar.

 • ING Bank Temsilcisi10 Mayıs 2013

  Sn Tayfun A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 10/05/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi09 Mayıs 2013

  Sn Tayfun A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 09/05/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimiz, iletmiş olduğu talebi ile ilgili kısa süre içerisinde tekrar aranacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • ING Bank Temsilcisi08 Mayıs 2013

  Sn Tayfun A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön