04 Şubat 2014

ING Bank Şube Gişe İşlemleri Sıra Bekleme

Trabzon'daki ING Bank'ta 2 adet kredim 1 adet kredi kartım var. Hey ay ödemem yapmak bizlere işkence oldu. Yaklaşık olarak 3.5 saat bekledim bugün bankanızda bu sorun değilde nedir bizler çalışan insanlarız ve mesai saatlerimiz var koyun gibi bizleri orada bekletip sinirlenen müşteriye hava atan gişedeki o bay personeliniz neyin havasını bize yapıyor. Biz olmasak onların orada olmayacaklarını bilmiyorlar sanırım.

Diğer bankalarda bu durumla karşılaşmıyorum. İnananın beklediğim en fazla 1 saat ama size kredi yatırırken ne kadar bekleyeceğim korkusundan bankanıza gelmek istemiyorum. Bütün kartlarımı kredilerimi kapatacağım.

Meryem 139 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi12 Şubat 2014

    Sn Meryem B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 12/02/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi04 Şubat 2014

    Sn Meryem B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön