28 Ocak 2014

ING Bank Sözleşmeyi Göndermedi.

ING Bank pegasus kartıma özel olduğunu söylenen kart güvencesi ve ek sigorta adı altında banka tarafından aranarak telefonla onay alındı, ancak telefonda bahsedilen bu paketin kapsadığı sözleşme tarafımdan istenilmesine rağmen adresime kargo ile gönderileceği bilgisi verildi.
(5269**095 Pegasus plus ) halen ne ilgili bankadan sözleşmenin gönderildiği mail yada telefon bilgisi olmadığı gibi 08502220600 no'lu telefonla müşteri temsilcisine ulaşmak mümkün değil.
Sözleşme ücret(120 tl.) alındığı halde gönderilmiyor.

Taner 89 Okunma

Cevaplar

  • Taner03 Şubat 2014

    yukarıda yer alan şikayet ve isteğimin hala giderilmediğinden hatırlatmak adına İNG bank yetkililerini bir kez daha sorunumun çözüme yönelik ne yapıldığını neden telefonla aranmadığımı ve niye hala 120tl ödeme karşılığı hazırlanan sözleşmenin içeriğinin gösteren ayrıntılı belgenin tarafıma gönderilmediğini bir kez daha soruyorum.!!?

  • Taner29 Ocak 2014

    bankaya ait 08502220600 nolu telefona müteakip defalar aradım ancak online müşteri hizmetleri görevlisine ulaşamıyorum o yüzden şahsımın aranması sonucu kredi kartıma bağlı olarak her ay 10 tl karşılığı kart güvencesi adı altında hazırlanan sözleşmeyi istiyorum.

  • ING Bank Temsilcisi28 Ocak 2014

    Sn Taner K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön