13 Nisan 2013

ING Bank Sözde 5 Dakikada Bankamatik Kartı Veriyordu!

Gaziantep Gatem şubeden 1 ay önce açılmış olan maaş hesabımın bankamatik kartı hala elime geçmedi. Finans açısından sadece tek banka ile çalışmayı prensip edindiğimden bankamatik kartım olmadığı için otomatik ödeme talimatlarımı veremedim (çünkü hesabıma para yatırdığımda günlük ihtiyaçlarım da para çekmek için bankada sıra beklemem gerekiyordu), yanımda sürekli olarak nakit para ile gezmek zorunda kaldım.

Şube içerisinde bile her yerde 5 dakikada bankamatik kartı verebileceklerini yazıyorlar ancak 1 aydan beri kartım elime geçemedi. Konuyla ilgili 4 defa ilgili şubeye gittim, bana ellerinde kart olmadığı söylendi.

Serdar 65 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sn Serdar T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 17/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi13 Nisan 2013

    Sn Serdar T. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön