17 Nisan 2013

ING Bank Sorunum Giderilmiyor!

Daha önce ekstremi alamadığım ancak bilgilendirme adı altında ücretlerin yine de kesildiğini defalarca telefon bankacılığı yoluyla bankanıza ilettim. Sorunum sürdüğü için kredi kartı ödemelerimde aksaklıklar da oluyor. İnternet adresimde bir sorun yok çünkü fatura ödemelerim bankanızdan gerçekleşiyor ve bilgi mesajı alıyorum. Ancak her zaman olduğu gibi ekstrelerim yine yok. Bana telefonumdan ulaşılmasını istiyorum. Bu nasıl bir hizmet anlayışıdır.

Kağan 31 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sn Kağan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 26/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi17 Nisan 2013

    Sn Kağan K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön