17 Ocak 2014

ING Bank SMS İle Bildirdiği Kampanyadan Yararlandırmadı!

07.01.14'te sms geldi. İnternet şubeye girene 14 ocakta sanal markette geçerli olacak indirim kodu gönderilecek diye.9 ocakta internet şubeye girdik ama kod gelmedi.Müşteri hizmetlerini aradık yok alışveriş anında kod gelecek diye salladı.Ertesi gün aradık yok 10000 kişi ile sınırlıymış biz o listede yokmuşuz.Birinin dediği diğerini tutmuyor.Her temsilci farklı bilgi veriyor.Madem 10000 kişi ile sınırlı sms de bunu neden belirtmiyorsun? Her görüşmemiz 15 dakika sürüyor yazık değil mi bize? ING Bank sürekli böyle yapıyor kampanyaya davet ediyor sonrasında çeşitli sebeplerle milleti mağdur ediyor.Bonus kart çıkartırken bile çok mağdur ettiler.

Ahmet 50 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi20 Ocak 2014

    Sn Ahmet Oğuz Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 20/01/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi17 Ocak 2014

    Sn Ahmet Oğuz Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön