07 Ekim 2016

ING Bank Skrill Hesabımdan Çektiğim Parayı İade Ediyorlar...

Skrill hesabımdan ING Bank hesabıma para çekmem sorun olunca ING euro hesabı açtırdım. Bu kez de Skrill hesabımdan gelen parayı şüpheli diye iade ediyor banka. Kendi Skrill hesabımdan, kendi banka hesabıma para çekemiyorum. PayPal varken iade olmuyordu, Skrill olunca iade oluyor. Onların yüzünden Skrill'e ödediğim para çekim komisyonu boşa gitti. ING Bank ile tüm alakamı sonlandırıyorum.

Mustafa 400 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi10 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Mustafa İlker Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 10/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi07 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Mustafa İlker Ü. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön