19 Nisan 2014

ING Bank Sistem Yüzünden Kredimi Ödeyemiyorum!

Ödemekte olduğum tüketici kredimi KMH para yatırdığım ve hesabımdan kredi ödememi gerçekleştirmek için ING Bank internet bankacılığını ve çağrı merkezinizi kullandığımda saat 20:30 itibariyle bu işlemleri gerçekleştiremediğini bildirmiş fakat internet bankacılığı uyarı olarak çıkan uyarı ise’’ teknik bir arıza nedeniyle işleminizi gerçekleştiremiyoruz ‘’ uyarısı çıkıyor.

Neden belirtilen saatler arasında ödeme yapışabilirsiniz diye uyarı çıkmıyor ve hesapta para olduğu halde kredimi ödeyemediğim için hem faiz ödemek zorunda kaldım ve KKB gecikme olarak işlenmesinden sonra derece şikayetçiyim.

Oysaki kredi son günümde yatırdığım kredimi ödeyemediğim için bu şikayetimi bildirmek ve gerek faiz gerekse KKB sicilinin düzeltilmesini talep ediyorum.

Soner 182 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi24 Nisan 2014

    Sn Soner Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 24/04/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi22 Nisan 2014

    Sn Soner Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 22/04/2014 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili tekrar arama yapılacaktır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi19 Nisan 2014

    Sn Soner Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön