23 Ağustos 2013

ING Bank Sıra Numarasına Uyulmuyor!

ING Bank Konya Mevlana şubesinde kişisel bilgilerimi güncellemek için sıramı aldım ve beklemeye başladım. İşlemim 4 ve 5 numaralı masadaki çalışanlar tarafından yapılacağını biliyorum. Tam olarak 52 dakika sonra sıram geldi fakat sıramı beklerken 4 ve 5 numaralı masalardaki sıra numaralarını takip ediyordum.

Bir süre sonra 4 numaradaki bayan sıra numarası almadan masanın önünde bekleyenlerin işlemlerini yapmaya başladı. 5 numaradaki bey ise tam benim sıram gelmeden önce sıra numarası almayan bir bayanın işlemini yapmaya başladı.

52 dk sonra 5 numaralı masada sıram geldi ve bilgileri güncellemek için form kalmadığını söyledi.
Böylece bir öğleden öncemi boşa harcamış oldum.

Tuna 89 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi12 Eylül 2013

    Sn Tuna C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 03/09/2013 tarihinde Mevlana Şubemiz tarafından gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi23 Ağustos 2013

    Sn Tuna C. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön