10 Mayıs 2016

ING Bank Sıra Numarasına Gerek Duymayan Şube!

ATM'den yatırdığım kiraların tüm hesap hareket dokümanını almak için ING Çetin Emeç şubesine gittim T.C. Numaramla bireyselden sıra numarası alarak beklemeye başladım 13.38'di sırayı aldığımda iki hanımefendi vardı bireyselde ama sıra numarası hiç değişmeden işlemler alıyorlardı a.. amca, f.. teyze... Neyse saat 14,25 civarlarında artık patlayıp bireyseldeki sıra almadan işlem yaptıran vatandaşın yanına yaklaşım bu numara beni işime yaramıyor sizin yok zaten size vereyim öyle devam edin işleminize diyip sıra numarasını vatandaşa verip şubemizden sinirlenerek çıktım bu olayda 50 dakikadan fazla zamanımı çalan personellernizden şikayetçiyim, manav mantığıyla çalışarak insanları mağdur edemezler ilgililer hakkında gerekli işlemlerin yapılmasını rica ederim.

Ufuk Aytaç A. 212 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Müşteri Temsilcisi11 Mayıs 2016

    Müşterimiz Sn Ufuk Aytaç A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 11/05/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Müşteri Temsilcisi10 Mayıs 2016

    Müşterimiz Sn Ufuk Aytaç A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön