11 Eylül 2013

ING Bank Sigorta Ücretini Ödemiyor!

ING Bank'tan 28/04/2012 tarihinde kullanmış olduğum "7622797" referans numaralı kredi borcumun tamamını ,"5267481" hesap numaralı vadesiz hesabımdan 30/04/2013 tarihinde kapatmış bulunuyorum.

Kredi kullanımında ödemiş olduğum 48 aylık sigorta bedelimden kalan ,36 aylık bakiyenin tüm yazılı ve sözlü taleplerime rağmen 4 aydan fazla süredir vadesiz hesabıma aktarılmadığı, aksine halen hayat sigortamın yürürlükte olduğunu öğrenmiş bulunmaktayım .

Tamamen iyi niyetime dayalı, çözüme ulaşmak amacıyla en az 40 defa banka ve ING Emeklilik müşteri hizmetleri ile yapmış olduğum görüşmelerden sonuç alamadım, alamıyorum. Tamamen oyalama stratejisi ile çalışan bu kurumu esefle kınıyorum.

Çağrı 66 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi18 Eylül 2013

    Sn Çağrı M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konu hakkında görüşmek üzere 18/09/2013 tarihinde belirtilen irtibat numaralarından aranmış ancak kendisine ulaşılamamıştır. Müşterimizin, iletmiş olduğu talebi ile ilgili cep telefonuna sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi11 Eylül 2013

    Sn Çağrı M. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön