16 Nisan 2013

ING Bank Sigorta Ücreti İadesi!

ING Banktan Beyazıt şubesi ve Kalamış şubesinden kullanmış olduğum kredileri kapatmış bulunmaktayım. Sigorta iadesi için şubeye başvuruda bulundum fakat sigorta ödemesini yapmadan iki hesabı da Kalamış ve Beyazıt şubeleri kapatmış bulunmaktadır. Tarafıma derhal sigorta iadesinin yapılmasına mütakip hesaplarımın tamamen kapatılmasını ev adresi cep telefon numaramın ve bütün iletişim bilgilerimin bankanızdan silinmesini istiyorum.

Emre 59 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi26 Nisan 2013

    Sn Emre K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 26/04/2013 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi16 Nisan 2013

    Sn Emre K. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön