06 Şubat 2015

ING Bank Sigorta Poliçemi Vermedi!

04.02.2015 tarihinde Harbiye şubesinden kredi çektim sigorta adı altında bende 274 TL sigorta masrafı tahsis ettiler poliçemi istediğimde poliçe vermiyoruz dediler. Kredi için beni sigortaladılarsa poliçe vermeleri ve beni bilgilendirmeleri gerekiyordu. Genel müdürlüğe mail attım bana dönüş yapılmadı. Bana sigorta yapıldığını ben nereden bileceğim?

Nurcan 1.363 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi13 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn Nurcan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi06 Şubat 2015

    Müşterimiz Sn Nurcan A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön