21 Haziran 2016

ING Bank Sigorta Poliçe Bedelinin İade Edilmemesi.

ING Bank Necatibey/Ankara şubesinden konut kredisi kullandım. Bu krediyi çekerken banka beni kredili hayat sigortası ve ev sigortası yaptı. 24 Mayıs 2016 tarihinde konut kredisini kapattım. Kapatırken yapılmış olan iki adet sigortanın iadesini dilekçe ile talep ettim.

Bugün itibari ile (21 Haziran 2016) yapmış olduğum telefon görüşmesinde ilgili banka ING Bank müşteri hizmetlerini arayın dedi. ING Bank müşteri hizmetleri aradık o da ilgili hayat sigortayı yapan sigorta şirketini arayın dedi, ben de ilgili sigorta şirketini aradım. Orası da ilgili şubenizle görüşün dedi.

Ben sürekli şube-müşteri hizmetleri-sigorta şirketini aramak zorunda mıyım? Neden bu güne kadar işlem yapılmadı? Neden param iade edilmiyor? Neden mağdur ediliyorum?

Yusuf 261 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi28 Haziran 2016

    Müşterimiz Sn Yusuf A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 28/06/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi21 Haziran 2016

    Müşterimiz Sn Yusuf A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön