25 Ekim 2016

ING Bank Sigorta Masraflarını İade Edilmemesini İstiyorum!

ING Bank'tan 3 adet kullanmış olduğum kredilerin tamamını 28/09/2016'da kapattım. Krediler için kesilen sigorta masraflarını 10 gün içinde hesabınıza iade edilecek dendi. Kesilen sigorta masraflarından sadece 1 tanesi iade edildi aradan 27 gün geçmesine rağmen geri kalan 2 adet sigorta masrafları geri iade edilmedi. Bankaya ulaşmak ayrı konu o ona bağlıyor o ona en son bir bayan sigorta şirketi NN Hayat Emekliliğin müşteri hizmetleri numarasını verdi.

Onlar iade yapacak diye sigorta şirketini arıyorum bizle alakalı değil bankanızı arayın. ING Bank ne zamandır böyle kötü hizmet vermeye başladı? Kredi çekildiğinde sigorta masraflarını, dosya masraflarını anında hesaptan kesiyorsunuz geri iade yapmaya gelince 1 ay geçmesine rağmen iade etmiyorsunuz hizmet anlayışınız bu mudur? 2 adet sigorta masrafının hesabıma iade edilmesini ve hesabımın kapatılmasın arz ederim.

Raşit 554 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi27 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Raşit A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 27/10/2016 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi25 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Raşit A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön