14 Ekim 2016

ING Bank Sigorta Masrafı Alıyor...

13 Ekim 2016'da Bodrum ING Bank'tan 5000 TL kredi aldım. İşlem sonunda benden 117 TL sigorta bedeli 25 TL'de dosya masrafı aldılar. Bu paramın tarafıma geri ödenmesini rica ediyorum. Tüketici çok zor şartlarda para sıkıntısı için para çekiyor şu bu nedenlerle para kesintisi yapıyorlar. Kendi banka reklamlarında kredi çeşitlerini sunarken bu sigorta masraflarını da yazmıyorlar. Bunu bankada veznede öğreniyoruz.

Hüseyin 338 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi17 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Hüseyin Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında SMS ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi14 Ekim 2016

    Müşterimiz Sn Hüseyin Y.bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön