ING Bank Sigorta İptali Ve Kesilen Parasının İadesini İstiyorum!

Satılmış Ç. |

Ekim 2012 tarihinde telefonla beni sigorta ettiler. İstediğin zaman iptal ettirebilirsiniz dediler. Hemen bir ay sonra iptal için telefon ettim. İptal ettik dediler, ama benden hala her ay parasını kesmeye devam ediyorlar. Ben bir memur emeklisiyim. Yani devlet tarafından sigortalıyım.

Bankanın sigortasını da hiç kullanmadım ve bundan sonra da kullanmam. Sigortamın iptalini ve benden kestikleri paraların tarafıma iadesini istiyorum.

Etiketler :

Sigorta İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 26 Şubat
  12:32

  Sn Satılmış Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz.
  ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir:
  Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, şubemizden ya da 444 0 600 no’lu telefon bankacılığımızdan yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir.
  Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız.
  Saygılarımızla,
  ING Bank A.Ş.