26 Şubat 2013

ING Bank Sigorta İptali Ve Kesilen Parasının İadesini İstiyorum!

Ekim 2012 tarihinde telefonla beni sigorta ettiler. İstediğin zaman iptal ettirebilirsiniz dediler. Hemen bir ay sonra iptal için telefon ettim. İptal ettik dediler, ama benden hala her ay parasını kesmeye devam ediyorlar. Ben bir memur emeklisiyim. Yani devlet tarafından sigortalıyım.

Bankanın sigortasını da hiç kullanmadım ve bundan sonra da kullanmam. Sigortamın iptalini ve benden kestikleri paraların tarafıma iadesini istiyorum.

Satılmış 53 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi26 Şubat 2013

    Sn Satılmış Ç. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Bankamız uygulamaları gereği, müşterilerimiz ile ilgili bilgilerin gizliliği doğrultusunda söz konusu bilgiler, eş, anne, baba, çocuk olsa dahi üçüncü şahıslarla paylaşılamamaktadır. Bu doğrultuda, şikayet sahibinin bankamız müşterisi olmadığı tespit edilmiş ve şikayetini iletmek üzere müşterimizin, şubemizden ya da 444 0 600 no’lu telefon bankacılığımızdan yardım alabileceği yönünde bilgi verilmiştir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön