29 Ekim 2013

ING Bank Sigorta Bedelini İade Etmedi!

19/04/2013 tarihinde Gaziosmanpaşa Şubenizden 2 yıllık 7.000 TL tutarında ihtiyaç kredisi çektim. Kurban Bayramından önce Krediyi erken ödeyip kapattım.Krediyi kapattıktan sonra erken ödediğim için benden kesilen sigorta bedelinide tarafıma iadesini talep ettim. Bu zamana kadar 3 defa şubeden mail atıldı ve hala sigorta iadesi hesabıma yatırılmadı.

Bu yapılan müşteriye resmen eziyet ve cezalandırmaktır. Bu iade gerçekleşmediği taktirde bankanızla olan her türlü kredi kartı ve hesaplarımı kapatacağımı ve bu olayı da hukukende hakkımı arayacağımı tarafınıza beyan ediyorum. Gereğinin yapılmasını ve tarafıma ivedi olarak bilgi verilmesini istiyorum.

Yalçın 71 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi30 Ekim 2013

    Sn Yalçın Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin cep telefonuna konu hakkında sms ile bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi29 Ekim 2013

    Sn Yalçın Y. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön