02 Kasım 2015

ING Bank Sigorta Bedeli İadesi!

08.10.2015 tarihinde krediyi erken ödeyip borcumu ve hesabımı, kapadım. NN Hayat ve Emeklilik kredili hayat sigortasını erken kapadığım için iade parasını havuz sistemine yatacağını ve hesabımı komple kapatmada sıkıntı olmayacağınınn bilgisini Manavgat şubesinde çalışan S**** K. isimli bayandan aldım. Ve artık NN Hayat ve Emeklilik muhatap olacağım söylendi.

Tekrar onları aradım bankanın muhatap olacağı söylendi. S**** hanıma 2 defa gittim hesabım tekrar açtırmam gerektiğini, havuz olayının olmadığını söylüyor. İlk gitmemde neden ilgilenmiyor? Sonra S**** hanım hesabını tekrar aktif ediyor...

Sefa 121 Okunma

Cevaplar

 • ING Bank Temsilcisi11 Kasım 2015

  Müşterimiz Sn Sefa G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden 11/11/2015 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Sefa 09 Kasım 2015

  Sorun devam diyor

 • Sefa 06 Kasım 2015

  Bu kadar incelenecek bir şey yok ben sizle calısmayacam.sigorta paramı iade edin. 08.10.2015 kredimi yatırdım. Borcum yok. Hesabımı kapatmak istiyorum.

 • Sefa 05 Kasım 2015

  Aynı problemi TEB bankası hemen halletti sizdeki sistem kaç senelik

 • ING Bank Temsilcisi02 Kasım 2015

  Müşterimiz Sn Sefa G. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön