15 Haziran 2015

ING Bank Sigorta!

12.06.2015 tarihinde hesabıma para çekmek üzere girdiğimde 160 TL civarında bir paranın, işlem hakkında açıklama bulunmadan, banka tarafından başka bir yere aktarıldığını fark ettim. Hesap güvenliğim hiçe sayılarak, iznim ve haberim olmadan yapılan bu işlem anladığım kadarıyla bankanın yine benden habersiz benim adıma yaptırdığı DASK ile alakalı, ama ben zorunlu deprem sigortasını başka bir acentadan 3 ay önce zaten yaptırmıştım. Banka benim adıma karar vermekle kalmıyor, hesabımdaki parayı izinsiz olarak aktarıyor. Şubeyi aradığımda ise ilgili kişiye bile ulaşamıyorum. ING Bank'tan acil bir açıklama ve izinsiz olarak alınan bu paranın faiziyle iadesini bekliyorum.

Eray 262 Okunma

Cevaplar

  • ING Bank Temsilcisi26 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn Eray A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimize konu hakkında e-mail ile bilgilendirme yapılmıştır. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

  • ING Bank Temsilcisi15 Haziran 2015

    Müşterimiz Sn Eray A. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya istinaden kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Sayın Müşterimiz; Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve taleplerinizi Bankamız internet sitesinde yer alan Talep/iletişim Formu linkinden ya da 0850 222 0 600 no’lu ING Bank Telefon Bankacılığı hattımızdan iletebilirsiniz. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön