12 Mart 2014

ING Bank Şifremi Göndermedi.

ING Bank kartı ile Migros'tan 16 ocak-16 şubat 2014 tarihleri arası belirtildiği şekilde farklı günlerde 3 kez 30 tl ve üzeri alışveriş yaptım ama söz verilen 20 tl lik indirim şifresi tarafıma gönderilmedi. Verilen sözlerde durulmayacaksa ya da becerilemeyecekse bu tarz kampanyalar düzenlenmemeli.

Tolga 136 Okunma

Cevaplar

 • Tolga'nın Teşekkür Mesajı31 Mart 2014

  sonuç bu safhaya ulaşmadan,bankanın çözüm aşamasında önce beni arayarak bu iki alışverişi nerden yaptığımı sorgulamasını ve araştırmasını beklerdim.geç de olsa çözüldüğü için teşekkürler.

 • ING Bank Temsilcisi31 Mart 2014

  Sn Kürşat Murat B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Mesajınıza ilişkin yaptığımız inceleme sonucu aşağıdaki gibidir: Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak 31/03/2014 tarihinde kendisiyle görüşülmüş ve konu hakkında gerekli bilgilendirme yapılmıştır. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

 • Tolga 16 Mart 2014

  aynı kampanyaya FİNANSBANK kartıyla da katıldım ama ing bank gibi bana bahane üretmediler ve vaadettikleri hediyeyi sundular..

 • ING Bank Temsilcisi12 Mart 2014

  Sn Kürşat Murat B. bildirimi hakkında, tarafımıza iletilen mesajınızı aldığımızı ve incelediğimizi bildirmek isteriz. ING Bank olarak her türlü talep ve şikayeti titizlikle inceleyerek çözüme ulaştırmak öncelikli hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Müşterimizin iletmiş olduğu konuya ilişkin olarak kendisine en kısa sürede bilgi verilecektir. Bilgilerinize sunar, her türlü talep ve şikayetiniz için bizimle temasa geçebileceğinizi hatırlatırız. Saygılarımızla, ING Bank A.Ş.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön